Yörük Çadır Kurulumu | Kıl Çadır | Yörük Çadırı | Osmanlı Çadırı | Oba Çadır

Yörük çadırı en az dışı kadar içiyle de insanların dikkatini çeken geleneksel bir mekan. Çeşitli renkler ve desenlerde satışı gerçekleştirilen yörük çadırı aslında iç kısmıyla insanlara daha çok şey ifade ediyor. Osmanlı imparatorluğu dönemi ve hatta öncesinde Türklerin Oba hayatını yaşadığı yörük çadırı artık sadece dışıyla değil iç tasarımıyla da kültürümüzün bir parçası olduğunu insanlara hatırlıyor. Osmanlı motiflerine ve kesimlerine uygun yörük çadırı üretimi yapan yörük çadırı ekibine hayalinizdeki modeli anlatın, size sadece yörük çadırı iç kısmını zevkinize göre tasarlamak kalsın.

KIL ÇADIRI İÇİNİ TASARLAYIN, KAZANIN
Türkiye’nin tüm illerine sipariş üzerine kargoyla yörük çadırı gönderen Firmamız Dokumacılıkta çadırınızın dış görünüşünden sorumlu ve üretimde gösterdiği başarı sayesinde bugün sayısız sipariş alarak iş hacmini katlamış durumda. Siz de kıl çadırı içini kendi zevklerine göre tasarlayarak müşterilerimizin sayısını katlayabilir, böylelikle kazancınızı da her geçen gün gelişen hızda artırabilirsiniz.

HANGİ TASARIM KIL ÇADIRI İÇİN UYGUN?
Özel zevkleriniz varsa, hayalinizde bir yörük çadırı tasarlamışsanız, hem sizin işiniz daha kolaylaşır, hem sizin işiniz daha kolaylaşır, hem de ekibimize verdiğiniz sipariş elinize daha hızlı geçer. Çünkü ne istediğini bilen ekibimize verdiğiniz sipariş elinize daha hızlı geçer. Çünkü ne istediğini bilen işletmecilerin elinde amacına çok daha uygun kullanılan yörük çadırı tarzı olan mekanları tercih eden müşterileri de size çekecektir. yörük çadırı iç dizaynı için size yalnızca zevklerinize güvenin. Bir müşteri olsaydınız, ne tür bir iç mekanda daha fazla zaman geçirdiniz, bunu düşünün. Bu soruya vereceğiniz cevap, hem yörük çadırı tercihinde ne kadar doğru bir adım attığınızı size gösterecektir, hem de kazancınızı ne kadar doğru bir adım attığınızı size gösterecektir, hem de kazancınızı arttırmak için size ışık tutacaktır.

YÖRÜK ÇADIR İÇİ MODELLERİ
Hangi yörük çadırı modelleri size hitap ediyor, bu önemli bir konu. Unutmayalım ki; yörük çadırı modellinin size hitap etmesi kadar müşterilerinize de hitap etmesi gerekiyor. Kendi zevklerinize uygun bir şekilde açmak elbette sizin en doğal hakkınız, ancak kendi zevkine uygun olmayan bir mekanı tercih etmemek de müşterilerimizin en tabi hakkı olacaktır. O nedenle toplumsal ortak beğeniler, değerleri, zevkleri ve renkleri incelememiz gerekir. Bu bağlamda yörük çadırı iç tasarımını kendi zevklerimize uygun dizayn ederken, Türk halkının hoşlanabileceği unsurları dikkate almakta her zaman fayda olacaktır.

HANGİ BÖLGEYE HANGİ KIL ÇADIRI?
Osmanlı geleneği olan yörük çadırı her bölgede insanların dikkatini çekecek ve işletmenize müşteri bulmakta hiç de zorlanmayacaksınız. Gelir durumuna göre işletmecilik şartlarının da değiştiği semtlerde yörük çadırı sizi hemen farklı bir noktaya taşıyacaktır. Geliri yüksek bölgelerde kıl çadırı işletmeciliği hem otantik bir hava katacak, hem de yenilik isteyen insanlara yeni bir kapı aralayacaktır. Orta veya yüksek gelirli semtlerdeki yörük çadırı yatırımınız ise uygun maliyeti nedeniyle sizi üzmeyecektir. Bize ulaşım, yardımcı olalım.Telefon
WhatsApp