Kıl Çadır Kurulumu | Kıl Çadır | Yörük Çadırı | Osmanlı Çadırı | Oba Çadır

Kıl çadır ürünleri günümüzde birçok bölgede rastlayabildiğimiz ve oldukça farklı amaçlara hizmet eden çadır ürünleri arasında da yer almaktadır. Bahsettiğimiz ürünler birçok kişinin de ilgisini çeken ve görünüş açısından da ilginç bir özelliği de sahiptir.
Kıl çadır ürünleri Osmanlı yıllarından beri kullanılan ve yaz aylarında serin olması ve kış aylarında da sıcak tutması, yağmur ve yağış geçirmemesi özellikleri ile bilinen korunma ve kıl çadır ürünleri arasında yer almaktadır.

Yeni işletmenizde yatırım maliyetlerini düşürmek için tercih ettiğiniz kıl çadırı sayesinde yalnızca tasarruflu girişimde bulunmuş olmayacak, aynı zamanda bir Osmanlı geleneği olan kıl çadırı içini de kendi zevkinize göre hatta müşterilerimizin taleplerine göre özenle dizayn edebileceksiniz.

Kıl çadırı en az dışı kadar içiyle de insanların dikkatini çeken geleneksel bir mekan. Çeşitli renkler ve desenlerde satışı gerçekleştiren kıl çadır aslında iç kısmıyla insanlara daha çok şey ifade ediyor. Osmanlı İmparatorluğu dönemi ve hatta öncesinde Türklerin Oba hayatını yaşadığı kıl çadır artık sadece dışıyla değil iç tasarımlarıyla da kültürümüzün bir parçası olduğunu insanlara hatırlatıyor. Osmanlı motiflerine ve kesimlerine uygun kıl çadır üretimi yapan kıl çadır ekibine hayalinizdeki modeli anlatın, size sadece kıl çadır iç kısmını zevkinize göre tasarlamak kalsın.

KIL ÇADIRI İÇİNİ TASARLAYIN, KAZANIN
Türkiye'nin tüm illerine sipariş üzerine kargoyla kıl çadırı gönderen firmamız kıl çadır dokumacılığında çadırınızın dış görünüşünden sorumlu ve üretimde gösterdiği başarı sayesine bugün sayısız sipariş alarak iş hacmini katlamış durumda. Siz de kıl çadır içini kendi zevklerimize göre tasarlayarak müşterilerimizin sayısını katlayabilir, böylelikle kazancınızı da her geçen gün gelişen hızda artırabilirsiniz.

HANGİ TASARIM KIL ÇADIRI İÇİN UYGUN?
Özel zevkleriniz varsa, hayalinizde bir kıl çadır tasarlamışsanız, hem sizin işiniz daha kolaylaşır, hem de ekibimize verdiğiniz sipariş elinize daha hızlı geçer. Çünkü ne istediğini bilen işletmecilerin elinde amacına çok daha uygun kullanılan kıl çadır tarzı olan mekanları tercih eden müşterileri de size çekeçektir. Kıl çadırı tercihinde ne kadar doğru bir adım attığımızı size gösterecektir, hem de kazancınızı artırmak için size ışık tutacaktır.

KIL ÇADIR İÇİ MODELLERİ
Hangi kıl çadırı modelleri size hitap ediyor, bu önemli bir konu. Unutmayalım ki; kıl çadır modelinin size hitap etmesi kadar müşterilerinize de hitap etmesi gerekiyor. Kendi zevklerinize uygun bir işletme açmak elbette sizin en doğal hakkınız, ancak kendi zevkine uygun olmayan bir mekanı tercih etmemek de müşterilerimizin en tabi hakkı olacaktır. O nedenle toplumsal ortak beğenileri, değerleri, zevkleri ve renkleri öncelemeniz gerekir. Bu bağlamda kıl çadır iç tasarımını kendi zevklerinize uygun dizayn ederken, Türk halkının hoşlanabileceği unsurları dikkate almakta her zaman fayda olacaktır.

HANGİ BÖLGEYE HANGİ KIL ÇADIRI?
Osmanlı geleneği olan kıl çadır her bölgede insanların dikkatini çekecek ve işletmenize müşteri bulmakta hiç de zorlanmayacaksınız. Gelir duruma göre işletmecilik şartlarının da değiştiği semtlerde kıl çadır sizi hemen farklı bir noktaya taşıyacaktır. Geliri yüksek bölgelerde kıl çadırı işletmeciliği hem otantik bir hava katacak, hem de yenilik isteyen insanlara yeni bir kapı arayacaktır. Orta veya düşük gelirli semtlerdeki kıl çadır yatırımınız ise uygun maliyeti nedeniyle sizi üzmeyecektir. Bize ulaşın, ücretsiz analiz ve çizimlerden faydalanın.

Telefon
WhatsApp